PRO DJ

WIEDZA | PRAKTYKA | DOŚWIADCZENIE | MAIN STAGE | BACKSTAGE | MARKETING | MARKA WŁASNA | ZASADY | TECHNIKA | WSPARCIE

CREATIVE DJ LAB

Zapraszam do projektu, który opracowywałem przez 4 lata. Oparty jest on na mojej historii i doświadczeniu zdobywanym przez ostatnie 20 lat! Dzisiejszy świat DJ’ów, Artystów i Producentów jest znacznie bardziej złożony, niż może Ci się wydawać. O mechanizmach jakie działają w branży, pomysłach, zależnościach, zasadach oraz podstawach, o których często nie wiedzą nawet znani Artyści. Jeżeli planujesz osiągnąć sukces musisz mieć wiedzę i cele.

PMG PRO – CREATIVE DJ LAB – to rozmowy, szkolenia, analizy, praktyki na wielu poziomach!
TAK – to częściowa droga „NA SKRÓTY”, ponieważ poznasz sporo narzędzi, rozwiązań i przykładów na osiąganie wyznaczonych celów – nie tylko na podstawie mojej kariery. NIE – nie osiągniesz sukcesu na skróty bez dużego zaangażowania, ciężkiej pracy i inwestycji w siebie. Na wybranych przykładach omówimy błędy Artystów, którzy już dawno powinni być w innym miejscu, a jednak świat o nich zapomniał lub są w TOP 10 000 na świecie. Porozmawiamy o moich błędach i porażkach, o tym co powinienem jeszcze zrobić, ale mam powody, aby już tego nie robić. Omówimy skrupulatnie polski, europejski i światowy rynek imprezowy i muzyczny.

Gram nieprzerwanie od ponad 20 lat. Na swoim koncie mam występy na takich festiwalach jak ULTRA Europe, Tomorrowland, Sunrise Festival, Mayday, World Club Dome, Electrocity, Street Parade, Sensation, Beach Party i wiele, wiele innych. Ilość krajów, klubów i miejsc jest ciężka do zliczenia. Od blisko 18 lat jestem również generalnym managerem w klubie Onyx. Jestem właścicielem PMG Group i PMG Booking które stworzyłem w 2006 roku. Posiadam licencje zagranicznych marek i wytwórni. Organizuję festiwale, imprezy i wydarzenia. Reprezentuję wielu międzynarodowych Artystów. Chociaż czuję się bardziej DJ’em niż Producentem, swoje numery wydaję w takich wytwórniach jak Spinnin/Musical Freedom, Revealed, Future House Music, Smash The House czy 2 DUTCH… Kocham marketing, jednocześnie nie lubię wszechstronnej obecności w każdej dziedzinie życia. Do wszystkiego doszedłem swoimi pomysłami i ciężką pracą oraz walką.

Z wybranymi przez siebie osobami, chcę podzielić się wiedzą, doświadczeniem, ukierunkować dalszy rozwój. Chcę przedstawić wiele historii, które miały wpływ na sukcesy i porażki. Niestety poznasz branżę z dwóch perspektyw – z tej pozytywnej ale i negatywnej. Jako manager i właściciel agencji poznałem wiele historii i zależności, uczestniczyłem w setkach bookingów i spotkań z których wyciągnąłem ważne lekcje.

TEORIA poparta PRAKTYKĄ – to najważniejsze w moim laboratorium.
Rozłożymy branżę na czynniki pierwsze, zbadamy szereg zależności, omówimy wzory jakie panują pomiędzy DJ’ami, Klubami, Organizatorami, Wytwórniami, Agencjami i Managerami. Bez tajemnic i kolorowanek.
W zależności od stopnia zaawansowania, odbędziemy ćwiczenia w prawdziwym klubie, najlepsi wystąpią na prawdziwej imprezie. Połączymy się i porozmawiamy ze światowymi Artystami, DJ’ami i Producentami. Również wspólnie wyznaczymy cele naszego spotkania, przeprowadzimy analizę tego co już wiesz i masz.
Omówimy również podstawowe rzeczy, niezbędne do rozpoczęcia profesjonalnej kariery każdego DJ’a.

4 lata zajęło mi porządkowanie i układanie doświadczeń, wiadomości, historii w jeden projekt.
Przez ten okres zrobiłem kilkaset notatek głosowych i ponad 80 punktów do omówienia, które podzieliłem na etapy. Przygotowałem się na podzielenie się czymś – co dla mnie zawsze było najważniejsze i najbardziej chronione.

Zapraszam do mojego laboratorium, które różni się wszystkim od tych „szkoleń” które istnieją na rynku.
Niestety większość z oferowanych szkoleń, to w mojej ocenie pomysł na jakiś tam biznes i zaistnienie, otwarcie to neguję i nie potrafię zaakceptować – najczęściej łamią one podstawowe zasady kultury i sztuki DJ’skiej.
Dlaczego? Odpowiem w PRO DJ LAB. 

W dzisiejszych czasach i dobie tutoriali (dosłownie na wszystko), dotykanie przycisku PLAY zostawimy dla innych. Jeżeli chcesz na poważnie przystąpić do budowania własnego wizerunku artystycznego, rozwijać się, dać sobie możliwość zdobycia czegoś więcej niż inni, to nie możesz robić tego bez odpowiedniej wiedzy i tak jak inni.

To duży skrót tego co oferuję w PMG PRO – CREATIVE DJ LAB.
Szkolenia, kursy i spotkania odbywają się w grupach lub indywidualnie.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu i wstępnej rejestracji (poniżej).
W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie możliwości udziału w projekcie
oraz dalsze informacje i koszty.

Pozdrawiam!
Adam De Great 

POZIOMY SZKOLEŃ

PODSTAWOWY

A1 PRO DJ

Jeżeli zaczynasz przygodę z muzyką, nie masz na swoim koncie regularnych występów w klubach czy na imprezach, chcesz poznać podstawowe zasady i techniki związane z pracą DJ’a. Ten panel dedykowany jest dla osób planujących rozpocząć profesjonalną działalność jako DJ / Artysta / Producent muzyczny.

ZAAWANSOWANY

A2 PRO DJ +

Dla osób które mają na swoim koncie występy i imprezy różnego rodzaju, posiadających podstawową wiedzę. Panel ten jest dedykowany dla DJ’ów / Artystów / Producentów / Rezydentów chcących rozwinąć swoje działania na większą skalę i nowe rynki. Dla osób chcących zbudować rozpoznawalną markę.

PROFESJONALNY

A3 PRO DJ

Poziom ten jest dedykowany tylko dla osób czynnie działających w branży, potrafiących grać i występować publicznie. Dla DJ’ów / Artystów / Producentów / Rezydentów którzy chcą osiągnąć więcej i lepiej. Dla osób chcących rozbudować markę lub przeprowadzić zmiany wizerunkowe.


    A1 PRO DJA2 PRO DJA3 PRO DJ