AGENCJA ARTYSTYCZNA

Wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu!
Jeżeli tu jesteś, to znaczy, że szukasz właśnie nas.
Współpracujemy z korporacjami, światowymi gigantami, agencjami, międzynarodowymi firmami jak i mniejszymi podmiotami, do których mamy taki sam szacunek oraz indywidualne podejście. Biznes to relacje! Relacje to ludzie!

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie i co najważniejsze w pełni transparentne oraz uczciwe. Realizujemy przemyślane kontrakty i zamówienia. Oferujemy kompleksowe rozwiązania.

Posiadane licencje, wyłączności do reprezentowania Artystów, udział w międzynarodowych projektach, stale rosnący management stanowią najlepsze referencje.

Jako Agencja Artystyczna działamy kompleksowo na wielu płaszczyznach, w których rozróżniamy pięć głównych:

tag

ARTYŚCI / DJ’e / PRODUCENCI / ZESPOŁY / KABARETY

tag

OPRAWA ARTYSTYCZNA – TANCERKI / GRUPY / AKROBACI / ANIMATORZY

tag

DEKORACJE – IMPREZY TEMATYCZNE / OŚWIETLENIE / MAPPING / PROJEKCJE

tag

HOSTESSY / MODELKI / INFLUENCERZY / KONFERANSJERZY / AKTORZY

tag

OBSŁUGA WYDARZEŃ KOMERCYJNYCH, KULTURALNYCH, ROZRYWKOWYCH

MANAGEMENT – należący do PMG Group, dział zajmujący się tylko kompleksowym zarządzaniem i obsługą Artystów. Jako jedyna Agencja w Polsce, w swoim portfolio posiadamy kilkadziesiąt nazwisk Artystów z całego świata, przy czym kilkunastu na wyłączność do reprezentowania. Nasi Artyści występują na największych festiwalach, w prestiżowych klubach oraz w innych popularnych miejscach. Reprezentujemy w Polsce również inne międzynarodowe agencje i managerów, dbając o wysoki poziom tej branży i dziedziny rozrywki.

Jako Agencja Artystyczna współpracujemy bezpośrednio z klubami, dyskotekami, organizujemy własne autorskie eventy i festiwale, pracujemy dla innych organizatorów czy promotorów, zarządzamy artystami, uczestniczymy w reprezentowaniu artystów przed partnerami, sponsorami, wytwórniami czy mediami. Opracowujemy oraz redagujemy kontrakty i umowy. Tworzymy most pomiędzy korporacjami a artystami i wykonawcami. Dbamy o wizerunek kompleksowo.