ULTRA EUROPE official countdown

PMG GROUP jako oficjalny i jedyny partner biznesowy marki ULTRA Europe w Polsce!  W trakcie wieloletniej współpracy mieliśmy przyjemność zajmować się promocją tego festiwalowego giganta na wielu płaszczyznach. Nasi Artyści co roku mają okazję występować na imprezach pod szyldem ULTRA.

Uzyskaliśmy prawa i licencję do realizacji oficjalnego before tour w najlepszych polskich klubach! Zajęliśmy się kompleksową organizacją wydarzeń i produkcją materiałów promocyjnych, graficznych czy dekoracji. Zorganizowaliśmy ogólnopolską kampanię reklamową oraz konkursy dla fanów. Stworzyliśmy specjalny kanał informacyjno-sprzedażowy „POLSKA NA ULTRA”

ULTRA EUROPE – CLUB TOUR

OFFICIAL COUNTDOWN TO ULTRA EUROPE PARTY  tak brzmiała pełna nazwa projektu klubowego w Polsce! Podczas wydarzeń, uczestnicy wygrywali zaproszenia na wszystkie trzy dni festiwalu i poznawali bliżej całą markę oraz szczegółowe informacje.
ULTRA EUROPE coraz bardziej obecne w Polsce!

Oficjalny club tour odbył się m.in. w Warszawie, Poznaniu, Katowicach czy we Wrocławiu. Łącznie 30 osób z Polski wygrało zaproszenia na festiwal ULTRA w Chorwacji.

ZOBACZ INNE PROJEKTY

PROJECTS