MARKUS SCHULZ – open 2 close

Jako pierwsi zorganizowaliśmy w Polsce legendarny projekt OPEN 2 CLOSE! Markus Schulz to niemiecko-amerykański DJ i Producent, prawdziwa ikona muzyki trance – Trzykrotnie nagradzany przez DJ Time Magazine tytułem 'America’s Best DJ’, właściciel znanej wytwórni Coldhardbour Recordings, która ma za sobą wydania takich artystów jak: Paul Oakenfold, Daxson, KhoMha, Nifra, Talla 2xl czy Davey Asprey.

Kilkukrotnie wystąpił już w naszym kraju, jednak dopiero 26.08.2022, w klubie Studio P7, po raz pierwszy zaprezentował swój 8 godzinny set w wyjątkowej formule OPEN 2 CLOSE! To była prawdziwa, muzyczna podróż – przez melodic i progressive trance, aż po techno.

MARKUS SCHULZ

„Światowy fenomen” „Muzyczna ekstrawagancja” „Legenda wraca do Polski!” -w mediach mogliśmy zobaczyć wiele takich określeń! Nie bez powodu Markus Schulz jest stawiany obok takich nazwisk jak Armin Van Buuren czy Paul Van Dyk! Oprócz SOLD OUT’u!, miarą sukcesu tego wydarzenia była bez wątpienia organizacja kolejnej edycji – 29.09.2023, również we Wrocławiu, w klubie X-Demon, który tak samo, zapisał się na kartach historii trance’owych wydarzeń naszego kraju!

ZOBACZ INNE PROJEKTY

PROJECTS