PEPSI SILESIA BEATS – trzy edycje

Pierwszy raz w historii – prosto z murawy Stadionu Śląskiego w pełnej festiwalowej produkcji i specjalnie przygotowanej oprawie, odbyły się trzy wyjątkowe edycje największego w Europie LIVE DJ STREAM! Profesjonalna telewizyjna produkcja! Prawdziwe STUDIO LIVE!

Łączenie się na żywo z publicznością, gwiazdami, pozdrowienia i komentarze online, filmiki widzów, wywiady z artystami i wiele więcej aktywności! To wszystko podczas wyjątkowych setów DJ’skich. P

Autorski projekt Adama Mitrengi – właściciela PMG Group oraz producenta wykonawczego Pepsi Silesia Beats który mieliśmy okazję kompleksowo zrealizować przy współpracy ze Stadionem Śląskim w trzech wyjątkowych edycjach:

PEPSI SILESIA BEATS – EDYCJA 1

WIELKIE OTWARCIE prosto ze środka murawy Stadionu Śląskiego i specjalnie zaprojektowanej i przygotowanej sceny!

Studio LIVE, prowadzący Ola Ciupa & DJ Inox, łączenie się z widzami oraz gośćmi specjalnymi (Sandra Kubicka, Damian Janikowski) To tylko część złożonego programu który w całości opracowaliśmy na to wydarzenie.

Z wyprodukowanego specjalnie na tą okazję profesjonalnego stołu DJ’skiego Humpter zagrali: ADAM DE GREAT, C-BOOL, DJ KRIS, SIKDOPE.

PEPSI SILESIA BEATS – EDYCJA 2

„4 x 4” Pierwszy raz w historii występów DJ’ów na świecie, odbyło się losowanie z nawiązaniem do świata sportu, nikt nie znał kolejności występów oraz… powstały 4 sceny połączone ze sobą ekranami led i multi techniką.To wszystko jak zawsze z samego środka murawy „Kotła Czarowonic”

Każdy z Artystów miał własną scenę i trybuny.
Podzieliliśmy boisko na cztery strony świata!

Wystąpili: ADAM DE GREAT, C-BOOL, GROMEE, SIKDOPE.

PEPSI SILESIA BEATS – EDYCJA 3

WIELKI FINAŁ i ustanowienie światowego REKORDU DJ’skiego! Nikt do tej pory nie zorganizował wspólnego występu 10 Artystów / 12 DJ’ów, grających jednocześnie z 10 niezależnych konsolet DJ’skich! Przy pełnej oprawie festiwalowej, w formacie LIVE STREAM – NA ŻYWO!

Wielki finał udał się w 100% i pobiliśmy wszelkie rekordy wcześniejszych edycji.

Jednocześnie wystąpili: ADAM DE GREAT, BLINDERS, C-BOOL, DJ KUBA & NEITAN, FOOTHILLS, KOFM, I.GOT.U, MATTHEO DA FUNK, SIKDOPE, SKYTECH!

ZOBACZ INNE PROJEKTY

PROJECTS